Giriş ve Çıkış Saatleri Otele giriş saatimiz 14:00, Otelden çıkış saatimiz 12:00’dir.

Kablosuz İnternet: Otelin Tüm alanlarında kablosuz internet erişimi Ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Asansörler: Asansörlerin maksimum kapasitesi 320kg’dır. Lütfen asansörlerde yazılı bulunan kullanım talimatlarına uyunuz.

Sağlık Hizmetleri: Kemer’de bulunan özel bir hastane ile anlaşmamız bulunmaktadır. Medikal yardıma ihtiyaç duyduğunuz takdirde lütfen resepsiyon ile irtibata geçiniz. Bu hizmet hastane tarafından ücret karşılığında verilmektedir.

Sigara Kullanımı: Yasalar gereği kapalı alanlarda sigara içilmesi yasaktır..

Minibüs – Taksi: Otelin önünde bulunan duraktan gün içerisinde Kemer - Antalya istikametine minibüsler geçmektedir. Taksi kullanmak isterseniz, resepsiyondan taksi isteyebilirsiniz. Taksi fiyat tarifesine resepsiyondan ulaşabilirsiniz.

Temizlik (Genel alanlar): Genel alanlarda temizlik yapılırken zemin kaygan olabilir. Islak alanlarda yürürken lütfen dikkatli olunuz.

Havuz: 08:00 -18:30 saatleri arasında açıktır. Bu saatler dışında temizlik işlemleri ve havuzun rutin ilaçlamaları yapılır. Bu sebeple sağlık ve güvenlik yönünden havuzun kullanılması sakıncalıdır.

Şezlong – Şemsiye – Minder: Havuz kenarında ve otelimize ait plajda ücretsiz olarak kullanımınıza hazır şezlong – şemsiye – minder bulunmaktadır. Herkesin rahat kullanımı açısından lütfen şezlonglara havlu ve kişisel eşyalarınızı koyarak rezerve yapmayın. Rezerve yapılan şezlonglardan havlular ve özel eşyalar toplanıp resepsiyona bırakılacaktır.

Araç Kiralama: Gerekli bilgiyi resepsiyondan temin edebilirsiniz.

Deniz: Deniz derinliği aniden boyunuzu aşabilir. Bu yüzden lütfen denize girerken dikkat ediniz.

Ziyaretçi: Otel dışından gelecek ziyaretçilerinizi resepsiyona önceden bildirmenizi rica ederiz. Tesisimiz “Ultra her şey dahil” sistemiyle çalışmakta olduğu için, gelen ziyaretçilerden tesis kullanım ücreti tahsil edilmek durumundadır.